O firmie

Co nas wyróżnia

Doświadczenie
Działając nieprzerwanie od ponad siedemdziesięciu lat na rynku odzieżowym sprawia że Spółka od wielu lat plasuje się w czołówce eksporterów odzieży damskiej na rynki międzynarodowe, czego uwiecznieniem są zdobyte medale i wyróżnienia w tym sektorze.
Jakość
Oferowane przez Spółkę produkty i usługi oparte są o najwyższe standardy obowiązujące na świecie. Spółka posiada certyfikat EN-PN ISO 9001:2015 wydany przez TÜV Rheinland Polska.
Profesjonalna kadra pracownicza
Pracownicy Spółki to osoby z wieloletnim doświadczeniem na piastowanych przez siebie stanowiskach, cały czas podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych.
Park maszynowy
Jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych pozwala nie tylko na optymalizację procesu produkcyjnego i ale również na zminimalizowanie błędów produkcyjnych praktycznie do zera. Komputerowe przygotowanie produkcji i automatyczny rozkrój pozwalają na znaczne zwiększenie wydajności produkcji.
Konkurencyjne ceny.
Kładąc nacisk na jakość oferowanych produktów i usług oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Spółka zapewnia konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
Przejdź do kontaktu
Copyright © 2019 Łuksja sp. z o.o.
Projekt i realizacja