Podziękowania za wsparcie jubileuszu

Spółka otrzymała podziękowania za wsparcie jubileuszu 90-lecia Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie.

 

Spotkanie z emerytami Łuksji 2017

W dniu 1 września, jak co roku, odbyło się spotkanie z byłymi pracownikami Spółki z terenu powiatu łukowski, którzy odeszli już na emeryturę.

Sesja wizerunkowa kolekcji Łuksja

Sesja wizerunkowa kolekcji Łuksja Sp. z o.o. w całości zaplanowana i zrealizowana przez nasze studentki Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie, które przy tym projekcie wystąpiły w podwójnej roli: jako producentki sesji ale też jako współautorki projektów kolekcji stworzonej przez zespół projektowy pod kierownictwem Olga Mieloszyk: Ewa Rybojad, Magda Rybojad, Julianna Lewandowska, Iryna Nabeniuk, Gabriela Łaskowska, Gabriela Struzik - Gabriela St, Michasia Tkocz i Zuzanna Vesely.
Dziewczyny GRATULACJE!
Zdjęcia: Simone Lini Trivulzio
Kreator makijażu: MAC Cosmetics
Stylizacja fryzur: Dawid Amadeusz Suszyński
Specjalne podziękowania za pomoc agencji Polhem PR Poland

 

Pożegnanie osób odchodzących na emeryturę

W dniu 10 sierpnia Prezes Spółki Pani Zofia Żuk oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej pożegnali pracowników Spółki odchodzących na emeryturę.

Zakład Aktywności Zawodowej z Certyfikatem "Zakup Prospołeczny"

Z przyjemnością informujemy, że Zakład Aktywności Zawodowej w Łukowie przy Stowarzyszeniu "Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji" otrzymał Certyfikat „Zakup prospołeczny” potwierdzający prawo do posługiwania się tym promocyjnym znakiem jakości.

Znak "Zakup prospołeczny" wyróżnia produkty i usługi podmiotów ekonomii społecznej, czyli między innymi zakłady aktywności zawodowej, spółdzielnie socjalne, firmy społeczne,  które dzięki swojej działalności gospodarczej skutecznie rozwiązują problemy osób niepełnosprawnych, bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, dając im pracę i poczucie sensu życia.

Cel jego istnienia jest bardzo prosty. Z jednej strony daje on klientom szansę kupowania produktów i usług ekonomii społecznej, a tym samym dokonywania ważnych społecznych działań - takie prospołeczne zakupy pozwalają przy okazji codziennych wydatków podejmować decyzje na rzecz ludzi potrzebujących, walczących o swoją samodzielność życiową i zawodową. Z drugiej strony certyfikowane podmioty ekonomii społecznej muszą dbać o jakość i konkurencyjność. Decyzja o zakupie ich produktów i usług wynika z potrzeb klienta i jakości oferty, zaś aspekt społeczny jest  i powinien być dodatkowym bodźcem.

Opracowano i zarejestrowano znak, który – podobnie jak najlepsze europejskie znaki jakości, intuicyjnie informuje klienta o swoim przesłaniu. Wykorzystano w nim rozpoznawalne elementy: kod kreskowy, serce, torbę na zakupy. Stał się znakiem wysokiej jakości produktów i usług podmiotów ekonomii społecznej.

W dniu 26 czerwca br. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przyznał tegoroczne wyróżnienia. Laureatami promocyjnego znaku jakości zostało pięć podmiotów ekonomii społecznej z naszego województwa. Wśród nich znalazł się Zakład Aktywności Zawodowej w Łukowie, który został  wyróżniony za usługę utrzymania czystości obiektów biurowych, handlowych, usługowych oraz terenów zewnętrznych.  Podczas uroczystej gali certyfikat dla ZAZ w Łukowie odebrała Zofia Żuk - Prezes Stowarzyszenia i Artur Czubaszek - Dyrektor Zakładu.