Piknik Charytatywny

W dniu 2 sierpnia w Stoczku Łukowskim odbył się Charytatywny Piknik Rodzinny Pamięci Pawła Warownego.
"ŁUKSJA" wsparła finansowo organizację tej imprezy. Całkowity dochód był przeznaczony dla wdowy i dzieci tragicznie zmarłego Pawła. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się godnie uczcić pamięć wspaniałego młodego zawodnika."

Dzień Spółdzielczości

W dniu 26.06.2008r w Krajowej Radzie Spółdzielczej w Warszawie odbyła się uroczysta Gala z okazji Dni Spółdzielczości na której wręczano nagrody za wybitne osiągnięcia w biznesie w konkursie Menadżer Spółdzielca organizowanym przez Magazyn Tęcza. Pani Prezes Zofia Żuk otrzymała statuetkę Menadżera Spółdzielcy za osiągnięcia w dynamicznym rozwoju Spółdzielni ŁUKSJA, za bardzo dobre wyniki ekonomiczne oraz za unowocześnianie parku maszynowego i zwiększanie możliwości produkcyjnych.

Jarmark Spółdzielczy

W dniach 21-22 czerwca bieżącego roku "ŁUKSJA" brała udział w "Jarmarku Spółdzielczym" w Warszawie organizowanym przez Krajową Radę Spółdzielczą. Spółdzielnia prezentowała swoje wyroby na stoisku, które było chętnie oglądane przez zwiedzających.

Wycieczka turystyczno-krajoznawcza pracowników Spółdzielni ŁUKSJA

W dniach 13 - 15 czerwca b.r. odbyła się wycieczka turystyczno-krajoznawcza pracowników Spółdzielni "ŁUKSJA". Program obejmował zwiedzanie Zakopanego, Gubałówki, Morskiego Oka, Bukowiny oraz spływ Dunajcem. Każdy z uczestników mógł podziwiać piękno naszych gór. Przez cały czas panowała wspaniała atmosfera. Nie brakowało czynnego odpoczynku.

Wizyta Pana Premiera Donalda Tuska w Spółdzielni Łuksja

Od wizyty W Spółdzielni "Łuksja" rozpoczął w dniu 31.05.2008 r. swój pobyt w Łukowie Premier Donald Tusk.
Podczas zwiedzania Spółdzielni Pan Premier wyraził duże zainteresowanie pracą szwaczek. Prowadził bezpośrednie rozmowy. Prezes Spółdzielni Zofia Żuk starała się przekazać jak najwięcej informacji na temat funkcjonowania zakładów pracy chronionej oraz niepokoju związanego z wejściem od 01.07.2008 r. Dyrektywy Unijnej do której muszą być dostosowane przepisy dotyczące osób niepełnosprawnych.
Premier odwiedził działający przy "Łuksji" Warsztat Terapii Zajęciowej, który zrobił na nim duże wrażenie.
Pan Premier Donald Tusk na uroczystej Sesji Rady Miasta Łukowa wręczył Pani Zofii Żuk przyznany przez Prezydenta RP na wniosek Stowarzyszenia Przedsiębiorców Łukowskich Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.
Podczas pobytu Pana Premiera na stadionie Orląt Pani Prezes Zofia Żuk wręczyła stroje sportowe młodym łukowskim piłkarzom.