Lodołamacze 2008

14 kwietnia 2008r. w Rzeszowie odbył się Konkurs dla Pracodawców Osób Niepełnosprawnych "LODOŁAMACZE 2008" - Edycja Regionalna. Spółdzielnia "Łuksja"  przystąpiła do tego konkursu prezentując swoje działania na rzecz osób niepełnosprawnych. Przedstawiono warunki pracy, sposób opieki medycznej i rehabilitacyjnej zakładu. Spółdzielnia prezentowała swoje zaangażowanie społeczne i charytatywne. "Łuksja" otrzymała Srebrny Medal Konkursu "LODOŁAMACZE 2008" w kategorii Zakład Pracy chronionej

Miss Polonia 2008

 12 kwietnia 2008r w Siedlcach zorganizowano regionalne eliminacje Konkursu MISS POLONIA 2008. Od wielu lat "Łuksja" jest jednym ze sponsorów tego konkursu. W tym roku dla kandydatek przygotowano kreacje z tkanin żakardowych oraz stroje młodzieżowe z dzianin. Dla kobiety w każdym wieku stroje "Łuksji" zapewniają styl, wygodę i elegancję.

Przygotowania do zebranie przedstawicieli członków Spółdzielni Łuksja

Spółdzielnia przygotowuje się do odbycia dorocznego zebrania przedstawicieli członków, które dokona oceny działalności Spółdzielni i jej organów statutowych w roku ubiegłym, zatwierdzi sprawozdanie finansowe, podzieli zysk wypracowany w 2007 roku, zatwierdzi plany techniczno-ekonomiczne na 2008 rok oraz wybierze na 2-letnią kadencję radę nadzorczą.

Wielkanoc

18 marca o godz. 12 w Warsztatach Terapii Zajęciowej odbyło się spotkanie pracowników Spółdzielni „Łuksja” z zarządem firmy podczas którego wszyscy życzyli sobie Wesołych Świąt. Ciepła i rodzinna atmosfera spotkania sprzyjała dzieleniu się świątecznym jajkiem.
W imieniu zarządu świąteczne życzenia pracownikom Spółdzielni i ich rodzinom przekazała prezes Zofia Żuk.