Łuksja na pokazie mody - film

24 lutego w Hotelu Wincentów miało miejsce niecodzienne wydarzenie – pokaz mody męskiej i damskiej projektantów i firm związanych z Lubelszczyzną. Pokaz połączony był z akcją charytatywną na rzecz lubartowskiego Hospicjum. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Łuksji.

Kolejny tom fraszek Pana Janusza Sipkowskiego

Na rynku księgarskim ukazał się kolejny tomik fraszek łukowskiego satyryka a jednocześnie wieloletniego pracownika Łuksji Janusza Sipkowskiego pt. „Czar kąkoli”. Publikacja została wydana przez Warszawską Firmę Wydawniczą.

W tomiku znalazły się fraszki z ponad 30-letniego dorobku autora. Wiele z nich było nagradzanych w konkursach literackich oraz publikowanych w antologiach. Książka dostępna jest już w księgarniach.

Zachęcamy również do zapoznania się w wywiadem przeprowadzonym przez Pana Piotra Giczelę z Panem Januszem Sipkowskim który ukazał się na łamach Tygodnika Siedleckiego.

WOŚP 2017

Jak co roku Łuksja bierze czynny udział we wsparciu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku również służyła swoim wsparciem zarówno Orkiestry jak i Łukowskiego Sztabu WOŚP.

Podziękowanie za wsparcie Orszaku Trzech Króli

Spółka wspiera inicjatywy organizowane na terenie miasta. Tak było i tym razem przy okazji III Łukowskiego Orszaku Trzech Króli.

Łuksja w rankingu Gazele Biznesu 2016

Łuksja znalazła się w Rankingu Gazel Biznesu 2016 opracowanym przez Puls Buznesu