Wigilia 2016

21 grudnia 2016 roku odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Łuksji.  Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa po której wszyscy obecni składali sobie nawzajem świąteczne życzenia.

Podziękowania od Harcerzy

Podziękowania za wsparcie Festiwalu piosenki Harcerskiej w Białej Podlaskiej który odbył się w dniach 9-11 września 2016 r. z okazji 100-lecia ruchu skautowego w tym mieście.

Wycieczka pracowników Łuksji

W dniach 25-27 września 2016 pracownicy Spółki wzięli udział w wycieczce. Zwiedzano między innymi Muzeum Miejskie w Suchej Beskidzkiej, Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice gdzie odwiedzono Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II. Pracownicy wzięli również udział w biesiadzie w Karczmie Beskidzkiej przy muzyce kapeli góralskiej. Wracając do domu odwiedzono Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

 

Spotkanie z emerytami Spółki

W dniu 29.09.2016 r. odbyło się spotkanie zorganizowane specjalnie dla byłych pracowników Łuksji. W podziękowaniu za wkład włożony w rozwój firmy zaproszeni zostali wszyscy emeryci, którzy swoją karierę zawodową zakończyli w Łuksja Sp. z o.o.. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Prezesa Zarządu Pani Zofii Żuk, która przybliżyła aktualną sytuację firmy.


Studenci ViaModa w Łuksji

W dniu 3 października Łuksję odwiedzili studenci uczelni ViaModa Szkoła Wyższa z Warszawy. Mamy nadzieję na owocną współpracę z kolejną uczelnią.