Spotkanie z emerytami Spółki

W dniu 29.09.2016 r. odbyło się spotkanie zorganizowane specjalnie dla byłych pracowników Łuksji. W podziękowaniu za wkład włożony w rozwój firmy zaproszeni zostali wszyscy emeryci, którzy swoją karierę zawodową zakończyli w Łuksja Sp. z o.o.. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Prezesa Zarządu Pani Zofii Żuk, która przybliżyła aktualną sytuację firmy.


Studenci ViaModa w Łuksji

W dniu 3 października Łuksję odwiedzili studenci uczelni ViaModa Szkoła Wyższa z Warszawy. Mamy nadzieję na owocną współpracę z kolejną uczelnią.

Łuksja na Międzynarodowym Festiwalu Mody EAST FASHION

Łuksja została zaproszona do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Mody EAST FASHION w Lublinie, organizowanym przez Lubelski Klaster Designu, Mody i Innowacji. Firma miała okazję zaprezentować swoją najnowszą kolekcję przed szerokim gremium podczas uroczystej gali inauguracyjnej, która odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

              

Grelowisko 2016

Ponad 50 tys zł uzyskano z charytatywnej akcji podczas 26. spotkania artystyczno-towarzyskiego „Grelowisko”, które odbyło się 11 września w Mościbrodach. Pieniądze trafią m.in. do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Łukowie i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w naszym regionie. Organizatorem i pomysłodawcą spotkań jest łukowianin Mirosław Greluk, który w tym roku obchodzi 20-lecie działalności charytatywnej i 30-lecie działalności artystycznej.

Więcej można przeczytać "TUTAJ".

Zofia Żuk na POLSKIM DAVOS

Podczas XXVI Forum Ekonomicznego, które w tym roku odbyło się  Krynicy-Zdrój, mieliśmy również łukowski akcent. W panelu dyskusyjnym pt.: „Jak wspierać zatrudnienie osób niepełnosprawnych – podejście biznesowe czy społeczne?”, wzięła udział Zofia Żuk, prezes Łuksji Sp. z o.o., przedstawiciel Business Center Club w Radzie Nadzorczej PFRON.

Więcej można przeczytać "http://telewizja.lukow.pl/7112/zofia-zuk-na-polskim-davos/"