Zofia Żuk na POLSKIM DAVOS

Podczas XXVI Forum Ekonomicznego, które w tym roku odbyło się  Krynicy-Zdrój, mieliśmy również łukowski akcent. W panelu dyskusyjnym pt.: „Jak wspierać zatrudnienie osób niepełnosprawnych – podejście biznesowe czy społeczne?”, wzięła udział Zofia Żuk, prezes Łuksji Sp. z o.o., przedstawiciel Business Center Club w Radzie Nadzorczej PFRON.

Więcej można przeczytać "http://telewizja.lukow.pl/7112/zofia-zuk-na-polskim-davos/"

Podziękowanie za wsparcie Światowych Dni Młodzieży 2016

Podziękowanie dla Spółki za wsparcie Światowych Dni Młodzieży.

Technik technologii odzieży

Technik technologii odzieży jednym z zawodów przyszłości dlatego warto rozpocząć kształcenie w tym kierunku już dziś.

Wyjazdowe posiedzenie Rady Nadzorczej PFRON

W Łuksja, w ramach wyjazdowego posiedzenia spotkali się członkowie Rady Nadzorczej Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Gospodarzem spotkania była prezes Zofia Żuk, która z ramienia BCC zasiada w Radzie.O miejscu zwołania posiedzenia Rady Nadzorczej PFRON zdecydował Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Krzysztof Michałkiewicz, który jest jednocześnie prezesem Rady oraz pełnomocnikiem Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Posiedzenie Rady odbywało się w dniach 2 i 3 czerwca.

Łuksja z certyfikatem Marka Lubelskie

23 kwietnia 2016 roku podczas uroczystej gali Ambasadora Województwa Lubelskiego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się także wręczenie Certyfikatów ,,Marka Lubelskie”.
„Marka Lubelskie” to program który od 2007 roku wyróżnia najlepszych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego. Jego celem jest wyróżnienie produktów na rynku i wzmocnienie ich konkurencyjności. Logotyp „Marka Lubelskie” to symbol wysokiej jakości produktów i usług wytwarzanych w czystym ekologicznie regionie, w szacunku do tradycyjnych osiągnięć i mądrości związanej z umiejętnym wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Zdjęcia: Gazeta.pl

Więcej: http://lublin.wyborcza.pl/lublin/5,35640,19969101.html?i=0