Spotkanie wielkanocne 2016

W dniu 22 marca 2016 r. odbyło się spotkanie wielkanocne pracowników Łuksji. Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa po której wszyscy obecni składali sobie nawzajem świąteczne życzenia.

Łuksja Mecenasem Fundacji Leny Grochowskiej

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż Łuksja została mecenasem Charytatywnego Koncertu Olgi Bończyk organizowanego przez Fundację Leny Grochowskiej, który odbędzie się w Hotelu Puławska Residence w Warszawie. Całkowity przychód z koncertu zostanie przeznaczony na zapewnienie mieszkań dla repatriantów z Kazachstanu.

Fundacja Leny Grochowskiej powstała w czerwcu 2014 roku, w odpowiedzi na problem repatriacji. Jej głównym celem jest zapewnianie mieszkań dla repatriantów z Kazachstanu.
O Fundacji Leny Grochowskiej można przeczytać TUTAJ
 

 

Łuksja wspiera WOŚP

12 zdjęć, 12 modelek i 12 różnych stylizacji. 12 grudnia 2015 roku na terenie Muzeum Lubelskiego na zamku odbyła się sesja zdjęciowa do 12 różnych plakatowych kalendarzy w której wzięły udział modelki ubrane m.in. w odzież marki Belle Femme produkowaną przez Łuksję.

12 kalendarzy zostało również przekazanych na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do licytacji WOŚP.

Aukcja 1 - http://aukcje.wosp.org.pl/kalendarz-2016-r-designu-innowacji-i-mody-i2743951

Aukcja 2 - http://aukcje.wosp.org.pl/kalendarz-2016-r-designu-innowacji-i-mody-2-i2743995

 

Spotkanie wigilijne 2015

21 grudnia 2015 roku odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Łuksji. W spotkaniu uczestniczyli: ks. Tadeusz Dzięga – Proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie. Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa po której wszyscy obecni składali sobie nawzajem świąteczne życzenia.

Biznes dla Polski – Indeks Patriotyzmu Gospodarczego

Biznes dla Polski – Indeks Patriotyzmu Gospodarczego.

W czasach globalizacji, co raz większego znaczenia nabierają wartości patriotyczne i etyczne.
Redakcja Rzeczpospolitej i Fundacja Patriotyzmu Gospodarczego, uznając ważność tych aspektów, chce wskazać i nagrodzić firmy, których działalność w największym stopniu przyczynia się do rozwoju naszego kraju i bogacenia się społeczeństwa. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Łuksja Sp. z o.o. która swoją siedzibę ma w miejscowości Łazy 501.

Patriotyzm w ekonomii jest trudny do obiektywnego uchwycenia. Niemniej jedna można założyć , że chodzi o firmy, które szczególnie przyczyniają się do rozwoju naszego kraju, nieuchylającą się przy tym od swoich powinności względem państwa i społeczeństwa.

W wyborze odpowiednich firm wzięto pod uwagę wzrost zatrudnienia, płace, zapłacone podatki, wydatki na badanie i rozwój oraz działalność prospołeczną i charytatywną.

Metody szacowania tych osiągnięć i przydzielenia im odpowiednich wag, decydujących o pozycji, określiła kapituła, do której zostali zaproszeni uznani ekonomiści oraz osoby o wysokim autorytecie.
Na podstawie zebranych danych sporządzono listę firm, które najbardziej przyczyniają się do rozwoju naszego kraju i społeczeństwa. Lista została opublikowana w Rzeczpospolitej.