Podziękowanie za wsparcie Światowych Dni Młodzieży 2016

Podziękowanie dla Spółki za wsparcie Światowych Dni Młodzieży.

Technik technologii odzieży

Technik technologii odzieży jednym z zawodów przyszłości dlatego warto rozpocząć kształcenie w tym kierunku już dziś.

Wyjazdowe posiedzenie Rady Nadzorczej PFRON

W Łuksja, w ramach wyjazdowego posiedzenia spotkali się członkowie Rady Nadzorczej Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Gospodarzem spotkania była prezes Zofia Żuk, która z ramienia BCC zasiada w Radzie.O miejscu zwołania posiedzenia Rady Nadzorczej PFRON zdecydował Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Krzysztof Michałkiewicz, który jest jednocześnie prezesem Rady oraz pełnomocnikiem Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Posiedzenie Rady odbywało się w dniach 2 i 3 czerwca.

Łuksja z certyfikatem Marka Lubelskie

23 kwietnia 2016 roku podczas uroczystej gali Ambasadora Województwa Lubelskiego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się także wręczenie Certyfikatów ,,Marka Lubelskie”.
„Marka Lubelskie” to program który od 2007 roku wyróżnia najlepszych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego. Jego celem jest wyróżnienie produktów na rynku i wzmocnienie ich konkurencyjności. Logotyp „Marka Lubelskie” to symbol wysokiej jakości produktów i usług wytwarzanych w czystym ekologicznie regionie, w szacunku do tradycyjnych osiągnięć i mądrości związanej z umiejętnym wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Zdjęcia: Gazeta.pl

Więcej: http://lublin.wyborcza.pl/lublin/5,35640,19969101.html?i=0

Podziękowanie za udział w Targach Pracy 2016

V Targi Pracy i Edukacji odbyły się w piątek 8 kwietnia, w hali Zespołu Szkól nr 1 im. Henryka Sienkiewicza. Zorganizowali je wspólnie Powiatowy Urząd Pracy i szkoła. W tegorocznych targach pracy wystawcy mieli do zaoferowania ponad 200 ofert pracy w kraju. Były to oferty pracy na różnych stanowiskach, także menadżerskich. Na Targach przedstawiono też ponad 100 ofert pracy za granica.

Na targach prezentowały się też szkoły ponadgimnazjalne z powiatu łukowskiego oraz uczelnie wyższe z Łukowa, Siedlec i szkoły dla dorosłych m.in. z Białej Podlaskiej. Targom towarzyszyła konferencja dla pracodawców na temat różnych form wsparcia oraz zajęcia z doradcą zawodowym dla gimnazjalistów.