Podziękowanie za udział w Targach Pracy 2016

V Targi Pracy i Edukacji odbyły się w piątek 8 kwietnia, w hali Zespołu Szkól nr 1 im. Henryka Sienkiewicza. Zorganizowali je wspólnie Powiatowy Urząd Pracy i szkoła. W tegorocznych targach pracy wystawcy mieli do zaoferowania ponad 200 ofert pracy w kraju. Były to oferty pracy na różnych stanowiskach, także menadżerskich. Na Targach przedstawiono też ponad 100 ofert pracy za granica.

Na targach prezentowały się też szkoły ponadgimnazjalne z powiatu łukowskiego oraz uczelnie wyższe z Łukowa, Siedlec i szkoły dla dorosłych m.in. z Białej Podlaskiej. Targom towarzyszyła konferencja dla pracodawców na temat różnych form wsparcia oraz zajęcia z doradcą zawodowym dla gimnazjalistów.

Spotkanie wielkanocne 2016

W dniu 22 marca 2016 r. odbyło się spotkanie wielkanocne pracowników Łuksji. Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa po której wszyscy obecni składali sobie nawzajem świąteczne życzenia.

Łuksja Mecenasem Fundacji Leny Grochowskiej

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż Łuksja została mecenasem Charytatywnego Koncertu Olgi Bończyk organizowanego przez Fundację Leny Grochowskiej, który odbędzie się w Hotelu Puławska Residence w Warszawie. Całkowity przychód z koncertu zostanie przeznaczony na zapewnienie mieszkań dla repatriantów z Kazachstanu.

Fundacja Leny Grochowskiej powstała w czerwcu 2014 roku, w odpowiedzi na problem repatriacji. Jej głównym celem jest zapewnianie mieszkań dla repatriantów z Kazachstanu.
O Fundacji Leny Grochowskiej można przeczytać TUTAJ
 

 

Łuksja wspiera WOŚP

12 zdjęć, 12 modelek i 12 różnych stylizacji. 12 grudnia 2015 roku na terenie Muzeum Lubelskiego na zamku odbyła się sesja zdjęciowa do 12 różnych plakatowych kalendarzy w której wzięły udział modelki ubrane m.in. w odzież marki Belle Femme produkowaną przez Łuksję.

12 kalendarzy zostało również przekazanych na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do licytacji WOŚP.

Aukcja 1 - http://aukcje.wosp.org.pl/kalendarz-2016-r-designu-innowacji-i-mody-i2743951

Aukcja 2 - http://aukcje.wosp.org.pl/kalendarz-2016-r-designu-innowacji-i-mody-2-i2743995

 

Spotkanie wigilijne 2015

21 grudnia 2015 roku odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Łuksji. W spotkaniu uczestniczyli: ks. Tadeusz Dzięga – Proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie. Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa po której wszyscy obecni składali sobie nawzajem świąteczne życzenia.