Jesienna Gala Mody w Łukowie - Video

Klaster Designu, Innowacji i Mody przygotował kolejny jesienny pokaz mody, tym razem w pięknych wnętrzach Cardinal Palace w Klimkach nieopodal Łukowa. Lokalne firmy i projektanci zaprezentowali kolekcje stworzone na światowym poziomie. Catwalk Models pojawiły się na wybiegu w kreacjach Filipa Sapierzyńskiego, Anety Michalskiej, Agnieszki Bonisławskiej oraz firm: Nipplex, Łuksja, Mikos, KRUK’S. W czym iść do ślubu pokazał salon Parisel, a czym jechać – Mercedes.

Artykuł w Panoramie Lubelskiej

Zdjęcia: Artur Gajos

Spotkanie z emerytami Łuksji z Łukowa i okolic

W dniu 29.09.2015 r. w sali konferencyjnej budynku przy ul. Staropijarskiej 3 odbyło się spotkanie zorganizowane specjalnie dla byłych pracowników Łuksji z miasta Łuków i okolic.

Łuksja laureatem Gali Regionalne Orły Eksportu

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym wyróżnieniu. Łuksja została laureatem konkursu „Regionalne Orły Eksportu" organizowanym przez „Rzeczpospolitą" w kategorii "Najdynamiczniejszy eksporter".

Artykuł i relacja z gali w Rzeczpospolitej: Gala Regionalne Orły Eksportu

Otwarcie nowej części DPS w Łukowie

W związku z wyjazdem służbowym w dniu 24 września 2015 r, Pani Prezes Zofia Żuk nie mogła osobiście uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowej części budynku Domu Pomocy Społecznej w Łukowie, realizowanego w ramach projektu "Rozbudowa i modernizacja DPS w Łukowie działaniem przeciw wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie" Pamiątkowe podziękowanie za okazaną pomoc, niezłomne towarzyszenie oraz wsparcie finansowe i merytoryczne w realizacji celów statutowych DPS oraz współpracę z Fundacją Dom Otwartych Serc, zostało odebrane przez Panią Prezes po uroczystości.