Moda i Uroda - Łuków w centrum świata mody

W najnowszym listopadowym wydaniu Moda i Uroda możemy przeczytać wywiady z młodymi projektantami oraz obejrzeć fotorelację z Jesiennego Pokazu Mody w Łukowie.

Link do pełnego wydania magazynu Moda i Uroda - Tutaj - format PDF

Jesienna Gala Mody w Łukowie - Video

Klaster Designu, Innowacji i Mody przygotował kolejny jesienny pokaz mody, tym razem w pięknych wnętrzach Cardinal Palace w Klimkach nieopodal Łukowa. Lokalne firmy i projektanci zaprezentowali kolekcje stworzone na światowym poziomie. Catwalk Models pojawiły się na wybiegu w kreacjach Filipa Sapierzyńskiego, Anety Michalskiej, Agnieszki Bonisławskiej oraz firm: Nipplex, Łuksja, Mikos, KRUK’S. W czym iść do ślubu pokazał salon Parisel, a czym jechać – Mercedes.

Artykuł w Panoramie Lubelskiej

Zdjęcia: Artur Gajos

Spotkanie z emerytami Łuksji z Łukowa i okolic

W dniu 29.09.2015 r. w sali konferencyjnej budynku przy ul. Staropijarskiej 3 odbyło się spotkanie zorganizowane specjalnie dla byłych pracowników Łuksji z miasta Łuków i okolic.

Łuksja laureatem Gali Regionalne Orły Eksportu

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym wyróżnieniu. Łuksja została laureatem konkursu „Regionalne Orły Eksportu" organizowanym przez „Rzeczpospolitą" w kategorii "Najdynamiczniejszy eksporter".

Artykuł i relacja z gali w Rzeczpospolitej: Gala Regionalne Orły Eksportu