Spotkanie z emerytami Łuksji z Łukowa i okolic

W dniu 29.09.2015 r. w sali konferencyjnej budynku przy ul. Staropijarskiej 3 odbyło się spotkanie zorganizowane specjalnie dla byłych pracowników Łuksji z miasta Łuków i okolic.

Łuksja laureatem Gali Regionalne Orły Eksportu

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym wyróżnieniu. Łuksja została laureatem konkursu „Regionalne Orły Eksportu" organizowanym przez „Rzeczpospolitą" w kategorii "Najdynamiczniejszy eksporter".

Artykuł i relacja z gali w Rzeczpospolitej: Gala Regionalne Orły Eksportu

Otwarcie nowej części DPS w Łukowie

W związku z wyjazdem służbowym w dniu 24 września 2015 r, Pani Prezes Zofia Żuk nie mogła osobiście uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowej części budynku Domu Pomocy Społecznej w Łukowie, realizowanego w ramach projektu "Rozbudowa i modernizacja DPS w Łukowie działaniem przeciw wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie" Pamiątkowe podziękowanie za okazaną pomoc, niezłomne towarzyszenie oraz wsparcie finansowe i merytoryczne w realizacji celów statutowych DPS oraz współpracę z Fundacją Dom Otwartych Serc, zostało odebrane przez Panią Prezes po uroczystości.

Wycieczka do Lichenia

65 lat działalności Łuksji to dobra okazja, aby podziękować Opatrzności Bożej za dotychczasowe łaski, zamówioną Mszą Świętą przez Zarząd i prosić o dalszą opiekę w Bazylice w Licheniu. W dniach 19-20 września br. grupa pracowników i Zarząd Łuksji miała możliwość modlitwy jak też zwiedzania tego cudownego miejsca jakim jest Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

ERGO-WORK Final meeting

Razem z naszymi przyjaciółmi z całej Europy tworzymy ergonomiczne miejsca pracy.