Prezes Łuksji z Honorową Odznaką PCK III Stopnia

W dniu 21 grudnia 2017 r. w Sali Konferencyjnej Jana Pawła II w Łukowie, tuż przed rozpoczęciem XXIX Sesji Rady Powiatu, odbyła się krótka, miła uroczystość, bowiem z rąk starosty łukowskiego Janusza Kozioła i prezesa Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Łukowie Zbigniewa Pasika, Pani Zofia Żuk, prezes Łuksji Sp. z o.o. w Łazach, otrzymała czerwonokrzyskie wyróżnienie - "Honorową Odznakę PCK III Stopnia", nadaną przez Zarząd Główny PCK w Warszawie, na wniosek Zarządu OR PCK w Łukowie.

Odznaczenie to, p.Zofia Żuk otrzymała w dowód uznania na wieloletnią współpracę i pomoc materialną świadczoną na rzecz działalności Zarządu OR PCK w Łukowie.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszego wspierania idei czerwonokrzyskiej.

Łuksja laureatem Gazele Biznesu 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż Spółka Łuksja znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017 najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie opłatkowe pracowników Łuksji

20 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Łuksji.  Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa po której wszyscy obecni składali sobie nawzajem świąteczne życzenia.

Podziękowanie za całokształt wsparcia w 2017 roku

Podziękowanie otrzymane za całokształt wsparcia otrzymane od Łukowskiego Ośrodka Kultury

Podziękowanie za wsparcie publikacji

Podziękowanie otrzymane od Muzeum Regionalnego w Łukowie za wsparcie finansowe publikacji "Adiutant wiekuisty. Franciszek Wilczyński (1842-1865)"