Usługi

Szycie w oparciu na dane ze skanera 3D

Za pomocą skanera 3D dokonywany jest precyzyjny i bezdotykowy pomiar antropometryczny sylwetki umożliwiający realizację zleceń klientów. Zastosowanie tego typu rozwiązania w procesie produkcji skraca czas pomiaru, pozwala na wyeliminowanie błędów ludzkich podczas jego dokonywania oraz umożliwia prawidłowy dobór rozmiaru odzieży, gdyż jednocześnie pobieranych jest ponad sto wymiarów. Dzięki nałożonej siatce konstrukcyjnej pomiar dokonywany za pomocą skanera sylwetki 3D znacznie skraca czas projektowania i produkcji danej odzieży.

Szycie w oparciu o dostarczone wymiary przez klienta

Spółka jest w stanie wykonać określoną produkcję w oparciu o wymiary (szablony?) klienta. Szablony mogą zostać dostarczone w formie elektronicznej zgodnej z obowiązującymi formatami jak i papierowej. W przypadku szablonów papierowych dokonuje się ich digitalizacji do wersji elektronicznej z pełnym odwzorowaniem wersji papierowej, po czym w takiej formie przesyła się bezpośrednio do systemu komputerowego gdzie po sprawdzeniu i opracowaniu układu wędruje do wycięcia na cutter i dalszego procesu produkcji odzież.

Krojenie na Cutterze CNC

Łuksja świadczy usługę cięcia tkanin i dzianin odzieżowych za pomocą systemu automatycznej linii rozkroju wyposażonej w specjalistyczną lagowarkę, cutter CNC oraz komputerowy system przygotowania produkcji. Dzięki zastosowaniu automatyzacji w procesie rozkroju zostały wyeliminowane wszystkie niedokładności związane z brakiem wymiarów poszczególnych elementów a sam cutter pozwala na krojenie wielu warstw tkanin w jednym podejściu, co znacznie obniża koszty produkcji podnosząc jednocześnie jakość wykrojów. Cięcie tkanin odbywa się poprzez wprowadzenie szablonów dostarczonych od klienta w formie elektronicznej lub kartonowych szablonów poddanych wcześniejszej digitalizacji z których stworzony jest zoptymalizowany układ kroju pozwalający na oszczędność w ilości materiału użytego do produkcji.

Wykonanie Haftu

W ofercie świadczonych usług spółka wykonuje również haft. Jesteśmy w stanie wykonać cały projekt od podstaw, jak i wykonać usługę według wzoru przesłanego przez klienta (obraz, tekst). Dzięki posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystaniu specjalnych nici i materiałów najwyższej jakości, haft komputerowy wykonany jest wykonany bardzo precyzyjnie.

Produkujemy odzież pod własną marką „Belle Femme”

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin laoreet ante dui, nec sollicitudin velit semper at. Aenean ultrices magna et ornare blandit. Integer venenatis volutpat mi nec ultricies. Donec facilisis leo tempor tempus vehicula. Etiam congue consectetur massa, eu imperdiet est sollicitudin sit amet. Nullam quis ultrices leo, ac iaculis purus. Pellentesque a orci lacinia, rhoncus eros id, hendrerit erat. Suspendisse volutpat nisi nec mi auctor, a tristique nunc rutrum. Quisque egestas quam nec nulla auctor, sit amet luctus elit efficitur. Integer gravida orci sed justo pharetra feugiat.
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
Przejdź do kontaktu
Copyright © 2019 Łuksja sp. z o.o.
Projekt i realizacja