Park Maszynowy

Najnowocześniejsze maszyny

Posiadany przez Spółkę jedne z najnowocześniejszych parków maszynowych w przemyśle odzieżowym, oparty o komputerowe przygotowanie produkcji, pozwala na wykonywanie w pełni automatycznego lagowania i rozkroju materiałów i tkanin, sprawia że proces krojenia materiałów charakteryzuje się bardzo dużą dokładnością a elementy są idealnie wykrojone. Zespoły produkcyjne, podzielone ze względu na rodzaj szytej konfekcji, wyposażone zostały w automaty czołowych marek, przygotowane pod konkretne operacje szycia.

Komputerowe przygotowanie produkcji

Wysoka wydajność i precyzja

Zintegrowane zespoły produkcyjne

Nasze Maszyny

Guzikarka JUKI AMB-289

Automatyczna guzikarka 1-nitkowa, sterowana elektronicznie, wyposażona w silnik servo wbudowany w głowicę maszyny (system drive direct) oraz silniki krokowe odpowiadające za pracę poszczególnych mechanizmów. Maszyna umożliwia przyszywanie guzików z jednoczesnym okręcaniem.Maszyna posiada pamięć 99 wzorów przeszyć. Wzory zapisywane mogą być także na kartach pamięci. Wszystkie parametry ustawiane na nowoczesnym ciekłokrystalicznym panelu IP200.

Cutter OROX InvenCut Flexo

Automatyczny cutter realizuje samoczynnie rozkrój gotowego nakładu z najwyższą precyzją i gwarancją idealnej powtarzalności kształtu elementów w każdej warstwie. Nowoczesny cutter umożliwia wysokowydajny rozkrój wielu rodzajów materiałów - od tylko jednej warstwy bardzo delikatnych materiałów typu lycra aż do kilkudziesięciu warstw grubego jeansu, włącznie z rozkrojem materiałów technicznych i syntetycznych takich jak nylon, itp.

Rękawówka automatyczna DA 650-10

Bezolejowa maszyna słupowa do wszywania rękawów (manualnie, półprogramem lub pełnym programem) z opatentowanym wspomaganiem szycia po łuku. Transport oraz wdawania realizowane za pomocą pasków. Programowane „kroczenie/unoszenie stopki” do przechodzenie przez ściegi poprzeczne (szczególnie istotne przy wszywaniu pagonów). Zintegrowany silnik krokowy do napędu maszyny, elektromagnetyczne obcinanie nici, elektroniczne podnoszeni stopki oraz ryglowanie (silniki krokowe), wyposażona w linijkę oraz oświetlenie diodowe LED. Za pomocą silników krokowych sterowane są transport górny i dolny podnoszenie stopki i jej docisk.

Ploter DOT 180

Ploter DOT 180 jest szybkim ploterem przeznaczonym do przemysłu odzieżowego. Jest zaawansowanym urządzeniem, posiadającym rozwiązania niespotykane w innych urządzeniach. Zastosowanie specjalnej wersji głowic HP umożliwia znacznie szybszy wydruk w porównaniu z tradycyjnymi ploterami. Ploter DOT 180 UWP (Ultra Wide Printer) obejmuje najnowocześniejszą technologię druku atramentowego jak i pełne sterowanie oprogramowaniem. Seria DOT umożliwia użytkownikom obsługę plotera wielkoformatowego (UWP) po bardzo krótkiej fazie szkolenia. Dzięki niskiemu zużyciu energii, cichej pracy oraz zintegrowanemu, szybkiemu i łatwemu systemowi załadunku czołowego, plotery serii DOT doskonale sprawdzają się w środowiskach fabrycznych i biurowych, gdzie wymagana jest mniejsza ilość miejsca i energii elektrycznej.

Skaner 3D

Za pomocą skanera 3D dokonywany jest precyzyjny i bezdotykowy pomiar antropometryczny sylwetki umożliwiający realizację zleceń klientów. Zastosowanie tego typu rozwiązania w procesie produkcji skraca czas pomiaru, pozwala na wyeliminowanie błędów ludzkich podczas jego dokonywania oraz umożliwia prawidłowy dobór rozmiaru odzieży, gdyż jednocześnie pobieranych jest ponad sto wymiarów. Dzięki nałożonej siatce konstrukcyjnej pomiar dokonywany za pomocą skanera sylwetki 3D znacznie skraca czas projektowania i produkcji danej odzieży.
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!
Przejdź do kontaktu
Copyright © 2019 Łuksja sp. z o.o.
Projekt i realizacja